top of page
WEB IMAGE 1
WEB IMAGE 2
WEB IMAGE 3
WEB IMAGE 4

Etiketler

İtalya'nın önde gelen etiket firmalarından LABELIT Türkiye'de ortak yatırım yaptığı IPS - Innovative Printing Services üretim tesisi ile Türkiye piyasasına özellikle kaliteli bira, şarap ve içki etiketlerini Tekpak ile yaptığı anlaşma sonucu sunmaktadır.

LABELIT offset baskı gerektiren ürünleri İtalya'daki fabrikasında Flexo baskı gerektiren ürünlerini ise Türkiye'deki fabrikasında üretmektedir.

LABELIT'in kağıt hammadde alım gücü sayesinde kaliteden ödün vermeyen ve sürekli aynı kaliteyi koruyabilen bir üretime sahip olması ve son teknoloji ve üretim teknik bilgisi ile Türkiye piyasasında önemli bir yer edineceğine inanan Tekpak firmanın tüm pazarlama ve satışını 2017 senesi itibarı ile üstlenmiş durumdadır.

Bira, Şarap ve İçki piyasasının dışında yine Tekpak aracılığı ile Gıda ve Kozmetik piyasasına da hizmet vermektedir.

Üretim ve ürünler ile ilgili her türlü bilgiyi info@tekpak-ltd.com veya (212) 258 1059 no'lu telefondan arayarak ulaşabilirsiniz.

900 Fume Blanc.jpg

Tasarım

BLUSH FRONT.JPG

İtalya'nın şarap etiketi tasarımındaki en iyi tasarım firmaları ile çalışan Labelit firması etiketlerinize yenilik ve özellik katacak her türlü desteği vermektedir. Tekpak tüm projelerin koordinasyonunu yüklenerek firmanızın tasarım ve nihai baskı işlerinin kusursuz olarak yapılmasını sağlar.

bottom of page